Medyczna Szkoła CED Brodnica

 

Kształcimy w zawodzie technik masażysta od 2007 roku w ramach Studium Zdrowia Centrum Edukacji Dorosłych w Toruniu. Nasze doświadczenie i pasja sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność o miasto Brodnica.

Medyczna Szkoła CED w Brodnicy to dwuletnia niepubliczna szkoła policealna  o uprawnieniach szkoły publicznej, która kształci w zawodzie technik masażysta. Nauka odbywa się w trybie stacjonarnym -19 godzin tygodniowo.

 

Zajęcia odbywają się w budynkach: I LO w Brodnicy, ul. Lidzbarska 14, w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MEDIC oraz w salach przy ul. Przykop 57/2.

Ponadto dbając o wszechstronne przygotowanie słuchaczy do zawodu, w kształceniu masażystów wiemy, że najistotniejsze są zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe. Słuchacze Medycznej Szkoły CED korzystają z najnowocześniejszej infrastruktury:

  • Zakład Opieki Zdrowotnej , ul. Wiejska 9, Brodnica
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIC

 

I. I LO

 

Linki

            

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.