sobota, 07 listopad 2015 13:14

Targi Edukacyjne - "Akademia Wiedzy"

W Bydgoszczy 21 października 2015 w Operze Nova odbyły się Targi Edukacyjne " Akdaemia Wiedzy". Nasi słuchacze uczący się na kierunku technik masażysta prezentowali ofertę Medycznej Szkoły CED w Bydgoszczy. Poza tym uczestnicy targów mogli również zaobaczyć pokaz ciekawej metody masażu: Masaż Work-Site.

Masaż Work-Site jest zabiegiem najczęściej wykonywanym na terenie firm, w godzinach ich urzędowania.  Stosuje się go również podczas przerw na wszelkiego rodzaju zjazdach, sympozjach czy konferencjach. Ogólnie wykonuje się go tam, gdzie nie ma zbytnio czasu i innych mozliwości wykonywania masażu. Przez fakt, że odbiorcami są najczęściej pracownicy firm, został on żartobliwie nazwany - masażem firmowym.

A dlaczego Masaż Work - Site ???  Ponieważ :

- wykonywać go można na zwykłym krześle, bądź do tego celu stworzonym, które zajmuje mało miejsca,

- wykonywany jest przez ubranie, co zoszczędza ludziom czas i eliminuje lęk przed nagością,

- nie używa się olejków, kremów co eliminuje poczucie dyskomfortu związanego z włożeniem ubrania na ciało po zabiegu,

- trwa zazwyczaj kilkanaście minut, nie więcej niż przerwa na kawę, nawet najbardziej zajęte osoby mogą z niego skorzystać,

- nie wymaga zamkniętego pomieszczenia, więc inni widzą dokładnie, o co chodzi i czego mają się spodziewać, kto i w jaki sposób to robi.

- skierowany jest właśnie na plecy, szyję i ramiona, czyli najbardziej narażone okolice ciała,

- dostarcza tego typu korzyści, które ludzie najczęściej chcą osiągnąć - odprężenie.

W naszej Medycznej Szkole w Bydgoszczy nauczysz się profesjonalnie masować pod okiem doświadczonej kadry - fizjoterapeutów pasjonatów, a przy okazji spędzisz miłe i wesołe chwile.

Czytany 936 razy Ostatnio zmieniany sobota, 07 listopad 2015 14:07

Linki

            

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.