środa, 12 sierpień 2015 21:43

Masowanie na Zadyszce Bydgoskiej

Będziemy obecni 30 sierpnia 2015r w Myślęcinku na imprezie sportowej Zadyszka Bydgoska, podczas której odbędzie się bieg przełajowy na dystansie 10 km.

Osoby uczestniczące w biegu będą mogły skorzystać z masaży, wykonywanych przez słuchaczy Szkoły Medycznej CED ksztalcacej w zawodzie technik masażysta.

Natomiast pozostałe osoby, będą mogły "podejrzeć" sposób w jaki młodzi masażyści pracują. Może, komuś się spodoba bycie masażystą , wówczas zapraszamy do naszej Szkoły mieszczącej się w Bydgoszczy przy ul.Garbary 2.   Do zobaczenia

Czytany 983 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2015 22:12

Linki

            

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.