środa, 24 czerwiec 2015 16:04

14 czerwca 2015r. Szkoła Medyczna CED w Bydgoszczy na biegu Kamienna 5

Szkoła Medyczna CED w Bydgoszczy kształcąca w zawodzie technik masażysta, była obecna 14 czerwca 2015r. na biegu Kamienna5. Słuchacze naszej Szkoły bardzo dzielnie poradzili sobie z  dużą ilością chętnych osób na zabiegi masażu, które wykonywane były bezpośrednio po zakończonym biegu, na odpowiednio przygotowanych do tego stanowiskach. Otrzymaliśmy od organizatorów podziękowania: za naszą obecność , ogrom pracy jaki włozyli nasi słuchacze w to, aby mięśnie sportowców były im lżejsze i otrzymaliśmy zaproszenie na następny rok na Kamienną5.

Polecamy stronę http://www.kamienna5.pl/, pomimo, że bieg się zakończył, to na stronie internetowej będzie się jeszcze działo.

Pozdrawiamy

Słuchacze i nauczyciele Szkoły Medycznej CED w Bydgoszczy

Czytany 1067 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2015 22:09

Linki

            

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.