wtorek, 19 maj 2015 10:04

Szkoła Medyczna w Bydgoszczy stała się partnerem imprezy Kamienna Piątka.

Szkoła Medyczna w Bydgoszczy stała się partnerem imprezy Kamienna Piątka. Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako sportu dla każdego oraz promocja zdrowego stylu życia. W trakcie trwania odbędzie się bieg uliczny na 5 km, który ze względu na specyfikę trasy ma być najszybszym biegiem na 5 km w Polsce. Jako masażyści Medycznej Szkoły w Bydgoszczy będziemy pomagali uczestnikom biegu usunąć stany zmęczeniowe mięśni i całego organizmu wykonując profesjonalne zabiegi na odpowiednio przygotowanych stanowiskach. Przy okazji opowiemy jak dbać o układ mięśniowy aby unikać kontuzji. Do zobaczenia 14 czerwca na Kamiennej Piątce w Bydgoszczy!

http://www.kamienna5.pl

Czytany 1040 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2015 22:22

Linki

            

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.